Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий гаманець Kite K22-650-6 – важливий аксесуар для початкової школи. Він допоможе дитині завжди бути зібраною та організованою, збереже охайними кишенькові гроші, проїзний квиток, ключі та учнівський. Це неймовірно ний та корисний подарунок для дітей від 6 років. Такий аксесуар має бути у кожного школяра!
Він виконаний із міцного зносостійкого поліестеру та доповнений високоякісною фурнітурою. А значить – прослужить довго та порадує бездоганним функціоналом.
ний дизайн – для чудового настрою. Гаманець ідеально поєднується з рюкзаком K22-706M-2 (LED), сумкою для взуття K22-601M-12 та пеналом K22-662-4. Зберіть повну колекцію шкільних товарів у єдиній капсулі. Дитина буде у захваті!
Особливості:
- 1 основне відділення – компактне та містке;
- 1 відділення на блискавці – для монет та дрібниць;
- відділення для карток – можна складати картки чи проїзний;
- металеве кільце для ключів – щоб вони завжди були під рукою;
- застібка-липучка – зручна та практична;
- круте оформлення – можна зібрати ну капсулу із рюкзаком та пеналом;
- матеріал – поліестер: легкий та міцний;
- якісні шви, надійна фурнітура, зносостійке тканинне окантування кромки – для довгої служби;
- розмір – 12х8,5х1 см; вага: 50 г – відмінно поміщається в кишені та зручно лягає у долоньку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 50 г |
| Довжина | 120 мм |
| Застібка | Липучка, Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень для кредитних карт | 1 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стать | Для хлопчиків |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Поліестер |
- Ціна: 248 ₴





