
Рюкзак шкільний каркасний Education "Goal Time", GoPack (GO22-5001S-5)
1 600 ₴
- В наявності
- Код: GO22-5001S-5
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каркасний рюкзак GO22-5001S-5 – це шкільна модель з ортопедичною спинкою для хлопчиків 6-8 років, зростом від 115 до 130 см. Футбол – не просто гра. Це цілий світ, який захоплює своєю видовищністю. Рюкзак з футбольним м'ячем зацікавить хлопчика та подарує йому море позитивних емоцій.
Особливості рюкзака GO22-5001S-5:
- Запатентована ергономічна спинка Ergo Kids з м'якими подушечками з дихаючої.
- Широкі та зручні лямки, ергономічна гумова ручка, ручка-петля – ці продумані дрібниці дбають про комфорт дитини.
- Нагрудний ремінь фіксує рюкзак у зручному положенні та допомагає рівномірно розподілити навантаження.
- У рюкзаку одне велике містке відділення для зошитів, підручників, канцелярії.
- Внутрішні роздільники з фіксуючою резинкою допомагають акуратно складати речі.
- 1 передня кишеня для пеналу.
- 2 бічні кишені для пляшечки з водою або термоса.
Що сподобається дітям:
Крутий дизайн у футбольній тематиці. Гумова підвіска та ефектний світловідбивний друк.
На що варто звернути увагу батькам:
- Замки надійно вшиті, відкриваються легко та плавно.
- Металеві пулери на замках мають круглу форму та доповнені об'ємним логотипом GoPack, завдяки чому зручно лежать у руці та не вислизають з пальців.
- Світловідбивні елементи рівномірно розподілені по всій поверхні рюкзака, тому дитину буде видно на дорозі у темну пору доби.
- Дно рюкзака щільне, прогумоване – не прогинається під вагою книг і добре миється.
- Основний матеріал: міцний поліестер, готовий до шкільних пригод. Він стійкий до пошкоджень і добре миється.
- Підкладка виготовлена із міцного поліестеру в тон рюкзака.
GO22-5001S-5 – це рюкзак, який стане для дитини справжнім другом та задовольнить вимоги батьків щодо якості, функціональності та безпеки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoPack |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 980 г |
| Висота | 34 см |
| Глибина | 13 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Об`єм | 11 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір (зріст) | S(115-130 см) |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 26 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 6 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | каркасний |
- Ціна: 1 600 ₴









