Рюкзак Kite K22-2576L-2 виконаний з міцного поліестеру. Місткий і зручний, з приголомшливим функціоналом і ультрамодним оформленням.
Трендовий дизайн з актуальним поєднанням кольорів і практичним кріпленням для пенніборда зробить шкільний образ неповторним. на цибуля подарує море натхнення для навчання й активного відпочинку. Продумана організація внутрішнього простору зі зручними кишеньками та місткими відділеннями — запорука бездоганного порядку.
У подарунок до рюкзака — ний овий баф Kite!
Модель рекомендована для підлітків від 12 і для дорослих. На зріст 145 – 175 см.
Рюкзак Kite K22-2576L-2 снаружи:
- ортопедична повітропроникна спинка Air Comfort — пом'якшує тиск на спину та сприяє підтримці правильної постави;
- широкі S-подібні лямки — м'які та легкі, комфортно лягають на плечі;
- знімний нагрудний ремінь фіксує рюкзак у зручному положенні, сприяє правильному розподілу ваги;
- велика та містка передня кишеня на блискавці;
- бічна кишеня з еластичною сіточкою на гумці – для пляшечки з водою або термоса; <li>бічна кишенька на блискавці;
- потайна кишеня для дрібниць у спинці;
- кріплення для пенніборду на липучках;
- бічні стяжки для регулювання обсягу;
- м'яка ущільнена ручка-переноска з EVA всередині;
- текна петелька для підвішування рюкзака на гачок;
- посилене стійке дно;
- високоякісна фурнітура — блискавки, що плавно працюють, зі зручними пуллерами;
- світловідбивні елементи – для підвищення безпеки на дорозі в темну пору доби;
- декор: кріплення для пенніборда, лаконічний 3D раббер бейдж зі світловідбивним контуром.
Рюкзак Kite K22-2576L-2 всередині:
- 2 просторих відділення;
- кишеня для ноутбука з фіксувальною гумкою;
- зручний органайзер для канцелярських дрібниць;
- кишеня з флісом для телефона;
- знімна ключниця;
- кишеня для планшета з флісом, що захищає екран гаджета;
- міцна ована підкладка;
- іконки внутрішньої навігації, що підказують призначення кожної кишеньки.
Рюкзак Kite K22-2576L-2 ідеально поєднується з пеналом Kite K22-643-5. Капсульна колекція в єдиному дизайні створює ефектний комплект.
Матеріали та фурнітура пройшли випробування на міцність і стійкість до зношування. Тканина не блякне, довго зберігає первісний вигляд. Блискавки – якісні та надійні, працюють плавно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 874 г |
| Висота | 44 см |
| Глибина | 21 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 19.5 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір | Великий |
| Розмір (зріст) | L(145-175 см) |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 30 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 12 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | м'який |
- Ціна: 2 323 ₴











