Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак шкільний 4 відділення HD-467 Head 4
- 2 зовнішні кишені - сітки
- зміцнена ручка
- жорстка ортопедична, профільована губкою, спинка
- відділення для планшета
- вихід для навушників
- кишеня для мобільного телефону з флісу
- органайзер із кишенею на замку в передньому відділенні
- профільовані металеві бігунки
- світловідбиваючі елементи
- кольорова зміцнена підкладка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Head |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 39 см |
| Глибина | 17 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 18.6 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | L(145-175 см), M(130-145 см) |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 28 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 9 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | м'який |
- Ціна: 1 890 ₴






