Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак шкільний ортопедичний
- 2 зовнішні кишені-сітки
- укріплена ручка
- перегородка для ноутбука
- вихід для навушників
- покрита флісом кишеня для мобільних пристроїв
- органайзер із кишенею на блискавці в передньому відділенні
- металеві брелоки бігунків на блискавках
- об'єм: 27 л
Комфорт і безпека:
- жорстка ортопедична, профільована губкою, спинка
- м'які лямки з можливістю регулювання довжини
- водонепроникна тканина
- світловідбивні елементи
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Head |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 660 г |
| Висота | 45 см |
| Глибина | 19 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 27 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір | Великий |
| Розмір (зріст) | L(145-175 см) |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 31 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 9 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | м'який |
- Ціна: 1 790 ₴





