Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкільний рюкзак для дівчинки
- просторе основне відділення
- посередині одного з відділень є відділення для аксесуарів, телефону, карабін ключів та кишеню на блискавці, сітчасту кишеню
- 2 зовнішні кишені сітки
- об'єм 20 л, менший розмір
Комфорт та безпека:
- ергономічні м'які лямки завдовжки S/M/L
- ортопедична, профільована губкою спинка
- водонепроникна тканина
- світловідбиваючі елементи
- посилене дно
- гумові ніжки на дні, щоб запобігти стирання
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 39 см |
| Глибина | 17 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 20 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Виробник | ASTRABAG |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | S(115-130 см), M(130-145 см) |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 30 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 7 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | м'який |
- Ціна: 2 600 ₴






