Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
- 3 відділення
- 2 зовнішні кишені-сітки
- Органайзер з брелоком у передньому відділенні
- Металеві ручки на блискавках
- Барвиста, принтована підкладка
- Профільована, ергономічна спинка з додатковою жорсткістю
- М'які лямки з регульованою довжиною
- Укріплена ручка
- Водонепроникний матеріал
- Світловідбивні елементи на передній частині та лямках
- Гумові ніжки на дні для захисту від стирання
Розміри: 39 х 28 х 15 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 670 г |
| Висота | 39 см |
| Глибина | 15 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Поліестер |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Виробник | ASTRABAG |
| Розмір | Середній |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 28 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 7 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | м'який |
- Ціна: 2 600 ₴





