Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак AB330 Gamer
- 2 зовнішні кишені-сітки
- укріплена ручка
- ортопедична спинка
- м'які лямки з можливістю регулювання довжини
- перегородка для ноутбука
- вихід для навушників
- покрита флісом кишеню для мобільних пристроїв
- металеві брелоки бігунків на блискавках
- світловідбиваючі елементи
- кольорова міцна підкладка
- Розміри: 39 х 28 х 15 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 39 см |
| Глибина | 15 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 16.5 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Виробник | ASTRABAG |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 28 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 7 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | м'який |
- Ціна: 2 450 ₴








