Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
- 3 відділення
- 2 зовнішні кишені-сітки
- 1 додаткова внутрішня кишеня
- Відділення для ноутбука
- Серед переднього відділення є відділення для аксесуарів, телефону, карабіна для ключів.
- Профільована, ергономічна спинка
- М'які лямки з регульованою довжиною
- Водонепроникний матеріал
- Світловідбивні елементи
Розміри: 42 х 30 х 19 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Head |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 800 г |
| Висота | 42 см |
| Глибина | 19 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 27 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір | Великий |
| Розмір (зріст) | L(145-175 см) |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 30 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 9 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | м'який |
- Ціна: 2 580 ₴






