Рюкзак GO23-175M-6 – це комфортна шкільна модель з анатомічною спинкою для дітей 9-12 років, зростом від 130 до 145 см.
Зручний рюкзак для школярів має м'яку конструкцію, завдяки чому відрізняється легкою вагою. 2 місткі відділення та безліч зручних кишень – щоб все необхідне для навчання зберігалося в ідеальному порядку.
ний дизайн із трендовим поєднанням кольорів ефектно доповнить шкільний образ. Цей рюкзак стане улюбленим аксесуаром дитини, адже він просто незамінний для школи, додаткових занять та міських прогулянок.
- Комфортна анатомічна спинка з м'якими подушечками з тканини, що дихає.
- Широкі та зручні лямки, ергономічна ущільнена ручка, ручка-петля – ці продумані дрібниці дбають про комфорт дитини.
- У рюкзаку 2 місткі відділення для зошитів, підручників, канцелярії.
- Внутрішні роздільники та гумка допомагають акуратно складати речі.
- 2 фронтальні кишені для пеналу та канцелярського приладдя – в рюкзаку легко підтримувати порядок.
- Усередині є зручний органайзер для дрібних предметів.
- 2 бічні кишені для пляшечки з водою або термоса.>
Що сподобається дітям:
Трендовий дизайн, завдяки якому шкільний образ завжди буде бездоганним.
На що варто звернути увагу батькам:
- Застібки надійно вшиті, відкриваються легко та плавно;
- Світловідбивні елементи рівномірно розподілені по всій поверхні рюкзака, тому дитину буде видно на дорозі у темну пору доби;
- Дно рюкзака щільне та стійке;
- Основний матеріал: міцний поліестер, готовий до шкільних пригод. Він стійкий до пошкоджень і добре миється.
- Підкладка виготовлена з міцного та надійного поліестеру.
Модель зручно носити в школу та на додаткові заняття. Рюкзак надзвичайно легкий, місткий, комфортний, креативний. Подарує відчуття комфорту, стане вірним супутником та частиною стилю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoPack |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 580 г |
| Висота | 39 см |
| Глибина | 12 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 17 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 29.5 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 6 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | м'який |
- Ціна: 1 221 ₴











