
Пенал без наповнення "Naruto" 1 відділення, Kite (NR23-680-1)
238 ₴
- В наявності
- Код: NR23-680-1
Шкільний пенал NR23-680-1 виконаний із міцного поліестеру. Коротка модель з 1 відділенням на блискавці. Пенал дуже легкий та компактний: у об'ємному відділенні легко знайти необхідну канцелярію. Завдяки чудовій місткості, все необхідне друкарське приладдя завжди буде під рукою.
Модель рекомендована для учнів середньої та старшої школи. Креативний дизайн з улюбленим героєм сподобається підліткам. А разом із рюкзаком NR23-2569L-1 та бананкою NR23-1007-2 можна зібрати круту капсулу, щоб увесь шкільний образ був бездоганним.
Еталонна європейська якість – гарантія довготривалої служби. Кольори довго зберігають свою первинну насиченість, а блискавка працює надійно та плавно. Пенали Kite готові до насиченого шкільного графіка, чудово справляються із частим використанням на кожному уроці.
Особливості:
- 1 основне відділення на блискавці – зручне та містке;
- розмір: 19,5x8x3,5 см – компактний та легкий;
- міцні матеріали та надійна фурнітура – для довгої служби;
- матеріал – зносостійкий поліестер, усередині – міцна ована підкладка;
- ний дизайн в ліцензії Naruto – можна зібрати круту капсулу із рюкзаком.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 40 г |
| Висота | 3.5 см |
| Довжина | 19.5 см |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Ширина | 8 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 9 років |
| Матеріал | Поліестер |
- Ціна: 238 ₴



