
Сумка-шопер "Ukrainian emoji", Kite (K23-587-2)
540 ₴
- В наявності
- Код: K23-587-2
Сумка-шопер Kite K23-587-2 виконана з міцного поліестеру. Це трендовий та зручний аксесуар, який завжди має бути поруч з вами.
Текна сумка для шопінгу – незамінна для щоденних потреб. З нею дуже зручно ходити за покупками та у будь-яких інших справах. Сумка майже невагома, але дуже міцна та надійна. Вона компактно складається та в складеному вигляді практично не займає місця в рюкзаку.
Еко-торбинка Kite – не просто модний тренд, а й можливість потурбуватися про довкілля. Маючи таку помічницю, вам не доведеться щоразу купувати пластикові пакети. До того ж, сумка-шопер набагато міцніша, зручніша та естетичніша.
Модель має неперевершений патріотичний дизайн з лаконічним оздобленням та гармонійним поєднанням кольорів. Вона щодня буде надихати вас та транслювати любов до України. З цією сумкою-шопером ваш образ буде бездоганним навіть під час повсякденного відвідування магазину.
Особливості:
- Розмір 40х38х7,5 см – дуже містка та ємна.
- Матеріал – міцний та зносостійкий поліестер.
- Внутрішня кишеня на блискавці збереже в порядку усі важливі дрібниці.
- Ключниця зафіксує ключі, щоб вони завжди були під рукою.
- Текні ручки – міцні, м’які та зручні для переноски.
- ний патріотичний дизайн – стане родзинкою повсякденного образу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 155 г |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 7.5 см |
| Колір | Синій |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 11 л |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Сумка |
| Ширина | 38 см |
- Ціна: 540 ₴




