Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак Kite K23-949L виконаний з міцного поліестеру. на молодіжна модель – найпопулярніший хіт стріт-стайлу! Рюкзак поєднує у собі легкість, продуману організацію простору та крутий дизайн. Він стане незамінним помічником у школі, в університеті та у повсякденних справах.
Трендовий рюкзак ефектно доповнить , подарує відчуття легкості та комфорту.
Модель рекомендована для підлітків від 12 років та для дорослих, на зріст 145-175 см.
Подарунок до рюкзака – ний овий бафф Kite!
Рюкзак Kite K23-949L зовні:
- ортопедична дихаюча спинка Air Comfort знижує навантаження на спину та дарує відчуття комфорту;
- анатомічні лямки S-подібної форми м’яко лягають на плечі, вони неймовірно легенькі та зручні;
- знімний нагрудний ремінь фіксує рюкзак в зручному положенні та допомагає рівномірно розподілити навантаження;
- фронтальна кишеня, всередині якої є простора кишеня на блискавці, кишеня для телефону з флісом, зручний органайзер для дрібничок та знімна ключниця;
- невелика передня кишеня на блискавці – для дрібниць;
- таємна кишенька на спинці – для важливих секретиків;
- текна ручка-петля;
- практичне посилене дно;
- високоякісна фурнітура – надійні блискавки з водовідштовхувальним просоченням, зручні пуллери-підвіски;
- світловідбивні елементи для видимості на дорозі в темну пору доби;
- декор: знімна фронтальна кишеня-сумочка, 3D раббер бейдж зі світловідбивним окантуванням.
Рюкзак Kite K23-949L всередині:
- 1 просторе відділення;
- кишеня для ноутбука;
- кишеня для планшета з флісом для захисту гаджета;
- фіксуюча резинка для термоса чи пляшечки з водою;> i>міцна ована підкладка сірого кольору;
- іконки внутрішньої навігації, які підказують призначення кожної кишеньки.
Матеріали і фурнітура пройшли випробування на міцність і стійкість до зношування. Тканина не вигорає, довго зберігає первинний вигляд. Блискавки – якісні та надійні, працюють плавно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 660 г |
| Висота | 44 см |
| Глибина | 15 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 18.5 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | L(145-175 см) |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 29.5 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 12 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | м'який |
- Ціна: 2 008 ₴











