
Пенал без наповнення "Mortal Kombat" 3 відділення, Kite (MK22-692)
454 ₴
- В наявності
- Код: MK22-692
Шкільний пенал Kite MK22-692 – ефектна модель із трьома відділеннями на блискавці. Поєднує в собі чудову місткість, незвичайний дизайн та компактний розмір. Пенал дуже зручний та ьний: відділення у ньому розташовані по колу. Основне відділення – наймісткіше, 2 інші – менші. Така організація внутрішнього простору дозволяє розмістити в одному пеналі все необхідне – від письмового приладдя до важливих дрібниць – та підтримувати канцелярію в ідеальному порядку. Для зручності передбачена текна ручка-петля, за допомогою якої пенал зручно діставати та носити. Модель рекомендована для дітей та підлітків від 9 років та старших.
ний дизайн у популярній ліцензії Mortal Kombat підніматиме настрій на уроках і мотивуватиме вчитися із натхненням. Зберіть капсульну колекцію в єдиному дизайні з рюкзаком MK22-2569L та сумкою для взуття MK22-600L, створіть крутий шкільний лук як зі сторінки модного журналу.
Еталонна європейська якість – гарантія довгої служби. Кольори довго зберігають свою первинну насиченість, а блискавка працює надійно та плавно. Пенали Kite готові до активного шкільного графіка, чудово справляються із частими відкриттями-закриттями на кожному уроці.
Особливості:
- 3 відділення на блискавці – 1 велике та 2 менші;
- розмір: 19х7х6,5 см – компактний та місткий;
- міцні матеріали та надійна фурнітура;
- матеріал – зносостійкий поліестер;
- усередині – міцна ована підкладка;
- ний дизайн – можна зібрати круту капсулу з рюкзаком.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 45 г |
| Висота | 7 см |
| Довжина | 19 см |
| Колір | Синій |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Стать | Для хлопчиків |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Ширина | 6.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 9 років |
- Ціна: 454 ₴






