Шкільний ортопедичний рюкзак Kite K22-773S-1 виконаний з міцного поліестеру. Він неймовірно легкий, компактний та місткий.
Модель з максимальною кількістю кишень: 3 внутрішні, 2 бокові, 2 фронтальні та 1 потайна. Продумана організація внутрішнього простору – гарантія бездоганного порядку та охайного зберігання шкільного приладдя. Все красиво та «по поличках»: для кожного канцелярського предмета – своє власне місце.
Модель відповідає критеріям «ортопедії рюкзака» і дозволяє рівномірно розподіляти вагу і навантаження на всі відділи хребта.
Модель K22-773S-1 схвалена німецьким Інститутом Здоров'я та Ергономіки IGR, рекомендована для школярів 6-8 років, зростом 115-130 см.
Найважливіша перевага моделі – легкість! М'які рюкзаки, в середньому, на 200-300 г легше каркасних.
Ніжна кольорова гама та чарівний декор: рюкзак стане улюбленим шкільним аксесуаром маленької принцеси.
Рюкзак Kite K22-773S-1 зовні:
- ортопедична спинка Ergo Kids: м'які подушечки повторюють природні вигини хребта, зменшуючи навантаження на спину та поперек;
- широкі м'які лямки S-подібної форми сприяють підтримці правильної постави;
- знімний нагрудний ремінь фіксує рюкзак в оптимальному положенні, бере участь в правильному розподілі ваги;
- 2 фронтальні кишені на блискавці;
- потайна кишеня на спинці – для цінних секретиків;
- м'яка щільна ручка-переноска та текна ручка-петля для підвішування рюкзака на гачок;
- 2 бокові кишені з міцною еластичною сіточкою – для термоса або пляшечки з водою;
- посилене дно з практичним PU-покриттям легко очищається вологою серветкою;
- світловідбивні елементи з усіх боків – для видимості в темний час доби;
- високоякісні блискавки, які працюють плавно і надійно; приємні на дотик пуллери з гумовим напиленням;
- декор: пухнаста декоративна підвіска, м'яка плюшева аплікація, 3D раббер бейдж.
Рюкзак Kite K22-773S-1 всередині:
- 2 місткі відділення;
- кишеня для планшета з м'яким плюшем всередині;
- 3 кишеньки – для ідеального порядку;
- система роздільників для книг і зошитів з фіксуючою резинкою;
- кишеня для телефону з м'якою плюшевою підкладкою;
- зручний органайзер для канцелярських дрібниць зі знімною ключницею;
- міцна ована підкладка;
- іконки навігації, підказують призначення кожного відділення та кишені;
- поле для персональних даних.
Матеріал і фурнітура пройшли випробування на міцність та зносостійкість. Модель порадує високою німецькою якістю та надійністю.
До рюкзаку ідеально підходить пенал Kite K22-662-13 та сумка для взуття Kite K22-600M-15 у цьому ж дизайні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 706 г |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 16 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 14.5 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Регульовані лямки, Світловідбивні елементи |
| Розмір | Малий |
| Розмір (зріст) | S(115-130 см) |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 29 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 6 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | м'який |
- Ціна: 2 203 ₴











