Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Магнітна дошка для малювання Megasketcher — це унікальний екран, який дає змогу художникам-початківцям завжди малювати чіткі зображення.
Діти люблять малювати, а дошка Megasketcher не вимагає паперу та заточених олівців. До комплекту входять 4 фігурні штампи, які допоможуть у дизайні картинок і надихнуть дітей на творчість. Малюнки чарівним способом зникають одним рухом важіль, і можна починати заново!
Чудовий подарунок для розвитку творчих здібностей, ідеально підходить для подорожей. Для дітей від 3 років. Батарейки не потрібні.
Megasketcher вже понад 25 років є найкращим виробником магнітних дощок для малювання, а найвища якість забезпечує найкращі враження від малювання.
Діти люблять малювати, а дошка Megasketcher не вимагає паперу та заточених олівців. До комплекту входять 4 фігурні штампи, які допоможуть у дизайні картинок і надихнуть дітей на творчість. Малюнки чарівним способом зникають одним рухом важіль, і можна починати заново!
Чудовий подарунок для розвитку творчих здібностей, ідеально підходить для подорожей. Для дітей від 3 років. Батарейки не потрібні.
Megasketcher вже понад 25 років є найкращим виробником магнітних дощок для малювання, а найвища якість забезпечує найкращі враження від малювання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Індонезія |
| Висота | 33 см |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 6 см |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Ширина | 44 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | T6555 |
| Вага | 1.4 кг |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Код УКТВЭД | 9610000000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 6 |
| Матеріал | Пластик |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Виробник | Megasketcher |
| Країна реєстрації ТМ | Ірландія |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | білий, оранжевий |
| Штрихкод | 5011666065550 |
- Ціна: 1 693 ₴






