
Навчальний плакат "Абетка у віршах" українська мова 2 кольори, Limo Toy (SK0021AB)
319 ₴
- В наявності
- Код: SK0021AB
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивний Навчальний Плакат Limo Toy - це провідник у світ підготовки дитини до школи і навчання малюка читання. Дошка виготовлена з міцного картону і пластику і підійде для дітей у віку від 1-3х років.
Плакат працює від 3-х батарейок міні пальчикових АА (у комплект не входять). Малюк навчитися за допомогою Плакату Абетки писати літери, вивчити нових тварин і запам'ятає легко абетку. Розвиваючий Плакат має озвучення українською мовою, і відповідно йде з українською абеткою.
Додатково до абетки плакат має безліч цікавих функцій.
- Гра "Чий голос?", Малюкові пропонують пограти в гру, де потрібно відгадати звук який видає ту чи іншу тварину.
- Гра «З якої літери починається слово?»
- 33 Вірша
- 3 Пісні
- Вивчення букв і слів
- Розмір Плаката 41х55,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Мови | Український |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип | Звуковий плакат |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 21 мм |
| Довжина упаковки | 45.5 мм |
| Ширина упакування | 4 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Регулятор гучності | Так |
- Ціна: 319 ₴

