
Рамка-вкладиш Guidecraft Manipulatis Форми з ручками (G6742)
2 847 ₴
- В наявності
- Код: G6742
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Досліджуйте прості форми та кольори, одночасно стимулюючи когнітивний розвиток і кінестетичне навчання. Привабливі та зручні форми з каучукового дерева з м'якими пластиковими ручками для покращення дрібної моторики та координації рук і очей. Міцна дошка гладко відшліфована та доповнена м'якими пластиковими ручками для зручного переміщення. Діти розвивають навички розпізнавання кольорів, одночасно вивчаючи прості форми.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Guidecraft |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 32 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | G6742 |
| Вага | 2.28 кг |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік дітей до, років | 3 |
| Вік дітей, цемес. | 18+ |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503006100 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 12 |
| Кількість предметів в наборі | 10 |
| Логічне мислення | 1 |
| Матеріал | дерево, пластик |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Методи навчання | Монтессорі, Нікітіних |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Відчуття | 1 |
| Пам' ять | 1 |
| Підкатегорія | Рамки-кладиші |
| Підходить для інклюзивної освіти | Да |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання фігур | 1 |
| Серія | Manipulatives |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 716243067426 |
- Ціна: 2 847 ₴








