
Дерев'яна логічна пірамідка Guidecraft Manipulatis Фігури на різі (G6901)
1 949 ₴
- В наявності
- Код: G6901
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розвивайте навички визначення кольору та форми, дрібної моторики з цим сортером. Гайки у формі геометричних фігур необхідно порахувати та прикрутити на болти в дошці-підставці.
Міцна дошка гладко відшліфована та доповнена м'якими пластиковими ручками. Розвивайте вміння сортувати, рахувати, силу пальців із цим ьним набором фігур-гайок.
Порахуйте та прикрутіть різнобарвні гайки простих геометричних форм на закріплені в підставку болти.<br>Гра покращує дрібну моторику, спритність пальців і впізнавання кольорів.
Дошка з березової фанери з м'якими пластиковими ручками для зручності переміщення.
Міцна дошка гладко відшліфована та доповнена м'якими пластиковими ручками. Розвивайте вміння сортувати, рахувати, силу пальців із цим ьним набором фігур-гайок.
Порахуйте та прикрутіть різнобарвні гайки простих геометричних форм на закріплені в підставку болти.<br>Гра покращує дрібну моторику, спритність пальців і впізнавання кольорів.
Дошка з березової фанери з м'якими пластиковими ручками для зручності переміщення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Guidecraft |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Від 2 років |
| Розміри | |
| Висота | 13 мм |
| Довжина | 21 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | G6901 |
| Вага | 3.6 кг |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 2 |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503006100 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 12 |
| Кількість предметів в наборі | 11 |
| Логічне мислення | 1 |
| Матеріал | дерево, пластик |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Методи навчання | Монтессорі, Нікітіних |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Пірамідки |
| Підходить для інклюзивної освіти | Да |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання фігур | 1 |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Серія | Manipulatives |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тематика | Математика |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 716243069017 |
- Ціна: 1 949 ₴









