Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Як підтримати малюка, який тільки-тільки навчилася ходити? У цьому може допомогти каталка Лиса Viga Toys серії PolarB!
Милоподібна лисичка-каталка для дітей від 18 місяців виготовлена з гладко відшліфованої деревини з використанням нешкідливих барвників. Ця розвивальна іграшка проста і водночас естетично створена — мімішна, кумедна, виготовлена в пастельних персикових тонах.
Лисичка-каталка PolarB обладнана 4 міцними колесами та шнурком. Вона стане надійним другом і підтримкою для малюка переддошкільного віку, який тільки почав робити перші кроки та потребує розвитку координації рухів. Ця проста дерев'яна іграшка навчить його тримати рівновагу, допоможе закріпити навички ходьби, змотивує активно рухатися.
Катаючи лисичку, дитина освоїть нові рухи, наприклад, повороти на місці, ходьбу задом наперед, поступово запам'ятає, де ліво та право. Пізнання світу з такою каталкою на мотузочку буде веселе та приємне!
Лисичку на колесах PolarB можна сміливо використовувати як у приміщенні, так і на вулиці. Всі іграшки Viga Toys міцні, довговічні, продумані, відповідають високим стандартам якості — європейському EN71 і американському ASTM.
Милоподібна лисичка-каталка для дітей від 18 місяців виготовлена з гладко відшліфованої деревини з використанням нешкідливих барвників. Ця розвивальна іграшка проста і водночас естетично створена — мімішна, кумедна, виготовлена в пастельних персикових тонах.
Лисичка-каталка PolarB обладнана 4 міцними колесами та шнурком. Вона стане надійним другом і підтримкою для малюка переддошкільного віку, який тільки почав робити перші кроки та потребує розвитку координації рухів. Ця проста дерев'яна іграшка навчить його тримати рівновагу, допоможе закріпити навички ходьби, змотивує активно рухатися.
Катаючи лисичку, дитина освоїть нові рухи, наприклад, повороти на місці, ходьбу задом наперед, поступово запам'ятає, де ліво та право. Пізнання світу з такою каталкою на мотузочку буде веселе та приємне!
Лисичку на колесах PolarB можна сміливо використовувати як у приміщенні, так і на вулиці. Всі іграшки Viga Toys міцні, довговічні, продумані, відповідають високим стандартам якості — європейському EN71 і американському ASTM.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PolarB |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.2 кг |
| Висота | 6 см |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Довжина | 15 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 15 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 44002 |
| Вага (кг) | 0,1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 1+ |
| Вік дітей до, років | 2 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЭД | 9503001000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 36 |
| Координація рухів | 1 |
| Матеріал | Дерево |
| Оброблені упаковки | картон, пластик |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Каталки |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Простірне мислення | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | рожевий, білий |
| Штрихкод | 6971608440021 |
- Ціна: 17 ₴









