Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитина захопливо проведе час із дерев'яним пазлом Viga Toys PolarB Форми та звірята. Пазл складається з квадратної підставки 20 см із виїмками для укладання 18 блоків — частин фігур. Розвивальна іграшка зацікавить дітей попереднього віку від 18 місяців.
Ігри з пазлом від Viga Toys допоможуть дитині в пізнанні світу, вона навчиться розпізнавати форми, кольори, запам'ятає назви тварин. Познайомиться з милими зеброю, левом, слоником, лисицею, білим ведмедиком, носорігом, їжачком, білочкою та крокодилом. Збирання такого пазла-сортера розвиває уважність, посидючість, логічне мислення, дрібну моторику, координацію руки-очі, уяву. Дерев'яна іграшка підходить для занять за методикою Монтессорі.
Малюк складатиме картинку з двох блоків за кольором і поміщатиме отриману фігурку в відповідний отвір на підставці. Усього йому необхідно зібрати та розсортувати 9 мініпазлів.
Іграшки серії PolarB виготовлені в пастельних відтінках кольорів. Малюнки звірят милі та симпатичні. Для виготовлення використані якісні матеріали: деревина та гіпоалергенні фарби.
Розвивальний дерев'яний пазл відповідає міжнародним сертифікатам якості та безпеки: європейському EN71 і американському ASTM.
У комплекті підставка з фігурними виїмками та 18 дерев'яних блоків.
Пазл не має картинок-підказок на основі.
Ігри з пазлом від Viga Toys допоможуть дитині в пізнанні світу, вона навчиться розпізнавати форми, кольори, запам'ятає назви тварин. Познайомиться з милими зеброю, левом, слоником, лисицею, білим ведмедиком, носорігом, їжачком, білочкою та крокодилом. Збирання такого пазла-сортера розвиває уважність, посидючість, логічне мислення, дрібну моторику, координацію руки-очі, уяву. Дерев'яна іграшка підходить для занять за методикою Монтессорі.
Малюк складатиме картинку з двох блоків за кольором і поміщатиме отриману фігурку в відповідний отвір на підставці. Усього йому необхідно зібрати та розсортувати 9 мініпазлів.
Іграшки серії PolarB виготовлені в пастельних відтінках кольорів. Малюнки звірят милі та симпатичні. Для виготовлення використані якісні матеріали: деревина та гіпоалергенні фарби.
Розвивальний дерев'яний пазл відповідає міжнародним сертифікатам якості та безпеки: європейському EN71 і американському ASTM.
У комплекті підставка з фігурними виїмками та 18 дерев'яних блоків.
Пазл не має картинок-підказок на основі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PolarB |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 3 см |
| Довжина | 21 см |
| Ширина | 21 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 44012 |
| Вага | 0.6 кг |
| Вага (кг) | 0,5 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 2 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503006100 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 24 |
| Кількість предметів в наборі | 18 |
| Логічне мислення | 1 |
| Милосердя | 1 |
| Оброблені упаковки | картон, пластик |
| Маленька моторика | 1 |
| Методи навчання | Монтесорі |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Пам' ять | 1 |
| Підкатегорія | Пазлы |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання фігур | 1 |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пазли та головоломки |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 6971608440120 |
- Ціна: 678 ₴






