Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вчитися ходити з цікавістю допоможе малюкові дерев'яна каталка Viga Toys Пінгвінчик. Пташка весело чіпляє лапками! Розвивальна іграшка має зручну ручку з кулькою для маленької долоньки. Каталка від Viga Toys буде цікава та корисна дітям від 18 місяців.
У цьому віці важливий розвиток фізичних якостей, координації рухів, зміцнення м'язів рук і ніг. Симпатичний пінгвінчик захопить дитину, мотивує на рухливі ігри та ходьбу.
Дерев'яну іграшку можна брати на прогулянку або катати вдома. Дитина спрямує свої емоції й енергію в ігрове річище, стане впевненішою й самостійнішою. Каталка з ручкою міцна та допомагає тримати рівновагу під час ходьби.
Іграшка зроблена з дерева, гладко відшліфована, покрита нешкідливими фарбами. Каталка Viga Toys відповідає міжнародним стандартам безпеки та якості дитячих іграшок: EN71, ASTM.
У цьому віці важливий розвиток фізичних якостей, координації рухів, зміцнення м'язів рук і ніг. Симпатичний пінгвінчик захопить дитину, мотивує на рухливі ігри та ходьбу.
Дерев'яну іграшку можна брати на прогулянку або катати вдома. Дитина спрямує свої емоції й енергію в ігрове річище, стане впевненішою й самостійнішою. Каталка з ручкою міцна та допомагає тримати рівновагу під час ходьби.
Іграшка зроблена з дерева, гладко відшліфована, покрита нешкідливими фарбами. Каталка Viga Toys відповідає міжнародним стандартам безпеки та якості дитячих іграшок: EN71, ASTM.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.6 кг |
| Висота | 18 см |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Довжина | 9 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50962 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 1+ |
| Вік дітей до, років | 2 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЭД | 9503001000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 12 |
| Координація рухів | 1 |
| Матеріал | Дерево |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Каталки |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Простірне мислення | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 6934510509620 |
- Ціна: 530 ₴




