Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Логічний пазл Viga Toys Що їдять звірятка з 24 елементів — це дерев'яна розвивальна гра для малюків від 18 місяців. Рекомендована для дитячих садків та центрів розвитку. Підходить для занять за методикою Монтессорі.
Дерев'яний пазл складається з 12 двокомпонентних мінікарток, на кожній із яких зображено якусь тварину та її їжу. Завдання дитини — співвідношеннянести звірятко з її улюбленою їжею. Наприклад, зайця потрібно з'єднати з морквою, собачку — з кісточкою, кота — з рибкою, а мишку — із сиром.
Завдяки таким іграм малюк не тільки розвиває логічне мислення, а й розширює кругозір, поповнює словниковий запас. Збираючи пазли, дитина активізує візуальне та тактильне сприйняття, тренує дрібну моторику, координацію руки-очі.
Батькам, яким вдалося зацікавити малюка збиранням пазлів, живе набагато легше. По-перше, у такий спосіб можна заспокоїти дитину та відвернути її від ґаджетів. По-друге, це прекрасний спосіб із користю відпочити після важкого дня в садку або школі.
Логічний пазл Viga Toys Що їдять звірятка продуманий до дрібниць. Збирати його ще простіше, ніж звичайний пазл, тому він ідеально підходить навіть для найменших дослідників.
Як і вся продукція Viga Toys, цей розвивальний набір відповідає двом основним стандартам безпеки та якості EN71 і ASTM. Деталі пазла барвисті та приємні на дотик, краї гладкі, добре відшліфовані. Розмір зручної та яскравої коробки: 21 х 19 х 5 см.
Дерев'яний пазл складається з 12 двокомпонентних мінікарток, на кожній із яких зображено якусь тварину та її їжу. Завдання дитини — співвідношеннянести звірятко з її улюбленою їжею. Наприклад, зайця потрібно з'єднати з морквою, собачку — з кісточкою, кота — з рибкою, а мишку — із сиром.
Завдяки таким іграм малюк не тільки розвиває логічне мислення, а й розширює кругозір, поповнює словниковий запас. Збираючи пазли, дитина активізує візуальне та тактильне сприйняття, тренує дрібну моторику, координацію руки-очі.
Батькам, яким вдалося зацікавити малюка збиранням пазлів, живе набагато легше. По-перше, у такий спосіб можна заспокоїти дитину та відвернути її від ґаджетів. По-друге, це прекрасний спосіб із користю відпочити після важкого дня в садку або школі.
Логічний пазл Viga Toys Що їдять звірятка продуманий до дрібниць. Збирати його ще простіше, ніж звичайний пазл, тому він ідеально підходить навіть для найменших дослідників.
Як і вся продукція Viga Toys, цей розвивальний набір відповідає двом основним стандартам безпеки та якості EN71 і ASTM. Деталі пазла барвисті та приємні на дотик, краї гладкі, добре відшліфовані. Розмір зручної та яскравої коробки: 21 х 19 х 5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Розміри | |
| Висота | 19 мм |
| Довжина | 5 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари для зберігання | кольорова коробка з магнітним замком |
| Артикул | 51607 |
| Вага | 0.4 кг |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 3 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503006100 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 24 |
| Кількість предметів в наборі | 24 |
| Логічне мислення | 1 |
| Милосердя | 1 |
| Оброблені упаковки | картон, метал |
| Маленька моторика | 1 |
| Методи навчання | Монтесорі |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Пам' ять | 1 |
| Підкатегорія | Пазлы |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пазли та головоломки |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 6934510516079 |
- Ціна: 473 ₴




