Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чи може дерев'яна розвивальна іграшка поєднувати в собі переваги сортера та рамки-вкладка? Так, якщо це пазл Форми та звірятка від Viga Toys для малюків від 18 місяців.
Він складається з квадратної дерев'яної підставки з 9 вирізами різних форм і відповідних 9 геометричних блоків із зображеннями хатніх тварин. Кожен вставний блок розділений на дві однакові половинки. Завдання дитини — скласти з них картинку, а отриману геометричну фігуру поставити в потрібну виїмку на дошці.
У процесі складання пазла малюк зміцнює пальчики та пензлі рук, знайомиться з кольорами та формами, запам'ятовує назви нових тварин. Він вчиться співвідносити форму предмета з обрисами отвору, отримує перші навички сортування за різними ознаками.
Всі дерев'яні елементи ігрового набору яскраві, великі, гладко відшліфовані. Їх зручно брати та переставляти маленькими руками. Зображення тварин барвисті, мультяшні, чітко промальовані.
Дерев'яний пазл Форми та звірятка ідеальний для навчання за методикою Монтессорі. Він виконує безліч освітніх завдань, розвиває дитину різнобічно. Рекомендований для дитячих садків, центрів розвитку, шкіл.
Він складається з квадратної дерев'яної підставки з 9 вирізами різних форм і відповідних 9 геометричних блоків із зображеннями хатніх тварин. Кожен вставний блок розділений на дві однакові половинки. Завдання дитини — скласти з них картинку, а отриману геометричну фігуру поставити в потрібну виїмку на дошці.
У процесі складання пазла малюк зміцнює пальчики та пензлі рук, знайомиться з кольорами та формами, запам'ятовує назви нових тварин. Він вчиться співвідносити форму предмета з обрисами отвору, отримує перші навички сортування за різними ознаками.
Всі дерев'яні елементи ігрового набору яскраві, великі, гладко відшліфовані. Їх зручно брати та переставляти маленькими руками. Зображення тварин барвисті, мультяшні, чітко промальовані.
Дерев'яний пазл Форми та звірятка ідеальний для навчання за методикою Монтессорі. Він виконує безліч освітніх завдань, розвиває дитину різнобічно. Рекомендований для дитячих садків, центрів розвитку, шкіл.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 21 см |
| Довжина | 3 см |
| Ширина | 21 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 59585 |
| Вага | 0.5 кг |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Да |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 3 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503006100 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 24 |
| Кількість предметів в наборі | 18 |
| Логічне мислення | 1 |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Маленька моторика | 1 |
| Методи навчання | Монтесорі |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Пам' ять | 1 |
| Підкатегорія | Пазлы |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання фігур | 1 |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пазли та головоломки |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 6934510595852 |
- Ціна: 604 ₴




