Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Навчальний плакат від TK Group стане незамінним придбанням у якості розвивальної іграшки для дитини.
Особливості:
- відповідає технічному регламенту безпеки іграшок;
- розмір: 57х43 см;
- працює від 3-х батарейок типу "ААА" (не входять до комплекту);
- українське озвучування;
- сенсорні кнопки;
- кнопка увімкнення/вимкнення;
- кнопки регулювання гучності;
- режими: режим навчання (вивчаємо літери, вивчаємо слова, слухаємо вірші, іспит), режим телефону, режим відтворення пісень та алфавіту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TK Group |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Мови | Український |
| Особливості | Звукові ефекти, Мелодії |
| Тип | Звуковий плакат |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 21 мм |
| Довжина упаковки | 45.5 мм |
| Ширина упакування | 4 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Регулятор гучності | Так |
- Ціна: 399 ₴


