
Рюкзак шкільний каркасний "Balance", Willy (WL-836)
1 209 ₴
- В наявності
- Код: WL-836
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак шкільний каркасний "Balance" для дівчаток. На 2 відділення, 1 бокова кишеня для пляшки, 1 на липучці.
Характеристики:
- Ортопедична спинка.
- Ергономічна ручка.
- Жорстке непровисающее дно.
- Світловідбиваючі елементи.
Вік - від 6 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Willy |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 34 см |
| Глибина | 15 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 22 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 6 років |
| Країна реєстрації | Германия |
- Ціна: 1 209 ₴

