
Мотоцикл біло-рожевий для дівчаток, ТМ Технок (5798)
999 ₴
- В наявності
- Код: 5798
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливістю цього мотоцикла є його ніжна кольорова гама. Мотоцикл прикрашений милими яскравими наклейками, які будуть цікавими для дітей. Тому він неодмінно підкорить серця маленьких принцес.
Переваги мотоцикла відзначать не лише діти, а й дорослі, адже виріб є ергономічним та безпечним. Завдяки широким надійним колесам дитина легко утримає рівновагу на мотоциклі. Виготовлено іграшку з якісного пластику. Сучасний продуманий дизайн виробу формує неповторний іграшки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2.7 кг |
| Висота | 35 см |
| Вікова група | Від 2 років |
| Довжина | 71.5 см |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип | Мотоцикл |
| Ширина | 51 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Для дівчаток |
| Колір | Білий з рожевим |
- Ціна: 999 ₴



