
Мотоцикл-каталка Байк "Поліція", ТМ Doloni (0138(9)/510)
779 ₴
- В наявності
- Код: 0138(9)/510
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мотоцикл-каталка з ручкою для перенесення. Має великі колеса з протекторами, діаметр коліс 21 см. На мотоциклі напис "Поліція". При повороті керма переднє колесо також повертається. Мотоцикл має зручне сидіння. Мотоцикл без музики.
Мотоцикл виготовлений із якісного, нетоксичного пластику у яскравих кольорах. Завдяки тому, що мотоцикл дуже компактний, його зручно зберігати і брати на дитячий майданчик, щоб малюк завжди міг покататися на своєму особистому байку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Doloni |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2.5 кг |
| Висота | 67 см |
| Вікова група | Від 2 років |
| Довжина | 52 см |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип | Мотоцикл |
| Ширина | 32 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження | 25 |
| Стать | Для хлопчиків |
| Колір | Білий з синім |
- Ціна: 779 ₴



