
Мотоцикл 2-колісний "Поліція" з каскою не музичний, ТМ Оріон (501 в.2)
999 ₴
- В наявності
- Код: 501 в.2
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мотоцикл двоколісний у комплектації з каскою спеціально виготовлений для юних байкерів – безстрашних та відважних підкорювачів трас. Кожна дитина мріє про такий диво-мотоцикл, який приваблює його своїм зовнішнім виглядом. На такому дитячому байку можна регулювати рух у дворі, зупиняти порушників та складати протокол. Маля може з самого дитинства вивчати правила дорожнього руху, навчатися навичкам водіння. Завдяки прогумованим колесам каталка при керуванні не видає багато шуму. У комплектації передбачений шолом, для безпечної та швидкої їзди.
Модифікація: Іграшка біло-синього кольору укомплектована каскою поліцейського, протоколом і бейджиком. Усі додаткові предмети виготовлені із поліпропілену. Висота до сидіння 29 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Оріон |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2.5 кг |
| Висота | 47 см |
| Вікова група | Від 2 років |
| Довжина | 68 см |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип | Мотоцикл |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження | 30 |
| Стать | Для хлопчиків |
| Колір | Білий з синім |
- Ціна: 999 ₴


