
Дитячий мотоцикл 2-колісний синій, ТМ Оріон (501 Син)
939 ₴
- В наявності
- Код: 501 Син
Дитячий мотоцикл Оріон – це ний байк для хлопчиків та дівчаток. Його ьний дизайн вражає не лише дітей, а й дорослих. Завдяки широким колесам модель дуже стійка, тому її можна рекомендувати навіть дітям, які не вміють тримати рівновагу.
Мотоцикл-каталка виготовлений з міцного, екологічно чистого пластику, що має високі характеристики. При зіткненні з ним алергії або подразнення шкіри не виникає. Фарба на сонці не вигоряє і не блякне, а сам мотоцикл виглядає свіжим і акуратним.
Каталка сприяє розвитку мускулатури ніг в дітей віком і вчить добре орієнтуватися біля. Швидко пересуваючись на байку дитина вчиться логічно мислити та швидко приймати рішення.
Особливості: широкі стійкі колеса діаметром 20 см, зручне сидіння, переднє колесо повертається за допомогою керма, максимальне навантаження – 30 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Оріон |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 2 років |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 47 см |
| Довжина | 68 см |
| Ширина | 28.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження | 30 |
| Стать | Для хлопчиків |
| Тип | Машинка-каталка |
| Основні атрибути | |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
- Ціна: 939 ₴


