
Надувний велюровий матрац для відпочинку — CLASSIC (синій) 99x191x25, Intex (64757)
559 ₴
- В наявності
- Код: 64757
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний матрац Intex Classic Downy Bed — класична модель, простий і економний варіант для дому або подорожей. Надувний матрац досить компактний у складеному вигляді, що зручно для зберігання і транспортування.
Флоковане (помажане на дотик оксамит), щільне покриття поверхні матраца утримує постільну білизну від скочування і сповзання, а також забезпечить приємні тактильні відчуття.
Основні характеристики:
Розміри: 99x191x25 см (Висота спального місця: 25 см)
Максимальне навантаження: 136 кг
Матеріал зверху: вініл 0.52 мм із вологостійким флокованим покриттям
Матеріал з боків: вініл 0.38 мм
Матеріал знизу: вініл 0.38 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Синій |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Максимально допустиме навантаження | 136 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 191 мм |
| Ширина | 99 мм |
- Ціна: 559 ₴






