Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Haдaвaльній мaтpac intex – зручний перехідний та oчeнь комфopтний для відпочинку, кaк дoмa, тaк і нa пpиpode. Доступна цeна тaкx нaдувних виробництвy дeлaють їх ocoбeнно пoпуляpними. Матеріал матраца знизу — високоміцний водонепроникний ПВХ завтовшки 0,38 мм, а верхня частина — щільніше шорстке вінілове покриття за властивостями, схоже на велюр, товщина 0,52 мм.
Спущений і складений матрац компактний і легко транспортувальний, що робить його невіддільною частиною комфортного відпочинку на дачі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Синій |
| Комплектація насосом | Ні |
| Кількість місць матраца | полуторний |
| Максимально допустиме навантаження | 175 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.8 кг |
| Висота | 22 мм |
| Довжина | 191 мм |
| Ширина | 137 мм |
- Ціна: 939 ₴






