
Музичний мотоцикл-каталка, ТМ Технок (6474)
1 229 ₴
- В наявності
- Код: 6474
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшка виготовлена з високоякісного пластику, всі деталі надійно прикріплені до корпусу. Кермо виготовлене з м'якого еластичного матеріалу, який не дасть змогу зіслизнути ручкам дитини. Колеса толокара виготовлені з міцного пластику зі спеціальними вставками.
Іграшка обладнана вбудованими світловими та музичними ефектами. На мотоциклі є дві кнопки, під час натискання на які можна отримати різні звуки, включно з звуковим сигналом і характерним гарчанням. Ігри з такою іграшкою стануть цікавішими та цікавішими. Для транспортування на мотоциклі передбачена зручна ручка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2.7 кг |
| Висота | 35 см |
| Вікова група | Від 2 років |
| Довжина | 71.5 см |
| Колір | Зелений |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Тип | Мотоцикл |
| Ширина | 51 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Для хлопчиків |
- Ціна: 1 229 ₴



