
Мотоцикл біло-рожевий для дівчат, ТМ Технок (6450)
999 ₴
- В наявності
- Код: 6450
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Новинка у серії іграшкового автомототранспорту "Мотоцикл" у ніжних рожевих тонах - байк для справжніх принцес!
ьною родзинкою мотоцикла є великі стійкі колеса, виготовлені методом видування. Завдяки цьому вони є «тише» під час їзди. І тепер маленькі байкери зможуть їздити улюбленим мотоциклом навіть удома, не заважаючи сусідам.
Оптимально підібрана ширина керма з м'якими еластичними ручками робить байк зручним при керуванні. На корпусі мотоцикла передбачено спеціальну ручку, за яку зручно його переносити.
Іграшка "Мотоцикл ТехноК" неодмінно стане улюбленим транспортом для маленької принцеси.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2.7 кг |
| Висота | 51 см |
| Вікова група | Від 2 років |
| Довжина | 71.5 см |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип | Мотоцикл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння, см | 30.5 |
| Стать | Для дівчаток |
| Колір | Білий з рожевим |
- Ціна: 999 ₴





