
Великий надувний матрац для відпочинку - CLASSIC (синій) 183x203x25, Intex (64755)
999 ₴
- В наявності
- Код: 64755
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний матрац Intex Classic Downy Bed - класична модель, простий і економічний варіант для дому або подорожей. Надувний матрац досить компактний у складеному вигляді, що зручно для зберігання і транспортування.
Флоковане (що нагадує на дотик оксамит), щільне покриття поверхні матраца утримує постільна білизна від скочування та сповзання, а також забезпечить приємні тактильні відчуття.
Основні характеристики:
Розміри: 183x203x25 см (Висота спального місця: 25 см)
Максимальне навантаження: 273 кг
Матеріал зверху: вініл 0,52 мм з вологостійким флокованим покриттям
Матеріал з боків: вініл 0.38 мм
Матеріал знизу: вініл 0.38 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Синій |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Максимально допустиме навантаження | 273 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.4 кг |
| Висота | 22 мм |
| Довжина | 203 мм |
| Ширина | 183 мм |
- Ціна: 999 ₴




