
Надувний велюровий матрац "Квін" 152x203x25 з подушками і насосом, Intex (64765)
1 029 ₴
- В наявності
- Код: 64765
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матрац-ліжко велюровий з двома подушками зробить Ваш відпочинок комфортним і зручним.
Матрац виготовлений з якісних матеріалів, стінки виробу виготовлені з багатошарового вінілу.
Корпус ліжка має хвилеподібну будову, а зверху покритий спеціальним шаром, який запобігає ковзанню постільної білизни по поверхні матраца. В наборі також є ручний насос і дві подушки.
- Максимальне навантаження: 273 кг
- Розмір матраца: 203х152х25 см.
- Розмір подушки: 43х28х9 см.
- Розмір упаковки: 40,5x12x32,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Синій |
| Комплектація насосом | Так |
| Кількість місць матраца | полуторний |
| Максимально допустиме навантаження | 273 кг |
| Стан | Новий |
| Тип насосу | Механічний ручний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.6 кг |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 203 мм |
| Ширина | 152 мм |
- Ціна: 1 029 ₴




