
Самокат двоколісний PU 200 мм чорний, Best Scooter (42714)
1 939 ₴
- В наявності
- Код: 42714
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двоколісний самокат від ТМ Best Scooter призначений для дітей віком від 5-х років. Конструкція самокату складана, що робить його компактним та зручним для транспортування.
Характеристики самокату:
- Матеріал деки – сталь;
- Матеріал стояка керма – сталь;
- Кермо алюмінієве;
- Кермо регулюється, має 3 рівні висоти – від 95 см до 105 см;
- Ширина керма: 36 см;
- Великі колеса PU – 200мм;
- Підшипники – ABEC 7;
- Розміри деки - 52 х 10 см;
- - Корисна довжина деки – 32 см;
- Висота деки від підлоги – 11.5 см;
- Дека з наждаковою поверхнею (антиковзна)
- Ніжне сталеве гальмо на задньому колесі;
- Складна підніжка – 8 см
Максимальне навантаження: 70 кг.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без сповіщення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best Scooter |
| Країна виробник | Китай |
| Висота рульової стійки | 105 см |
| Вікова група | Без обмежень |
| Діаметр колеса | 200 мм |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Особливості | Підніжка, Ножні гальма, Амортизатор |
- Ціна: 1 939 ₴






