Іграшкова валіза "ТехноК" — цікава, функціональна та дуже схожа на справжню «дорослу» валізу. Виготовлений із міцного та якісного пластику. Яскравий блакитний колір валізи та ьна наклейка неодмінно привернуть увагу малюка до іграшки.
Валіза комфортна для дітей різного віку та зросту завдяки ручці, яка регулюється. Відкрита кришка валізи фіксується в декількох положеннях. Тому дитина зможе легко класти та виймати речі з неї. А надійні клямки дають змогу закривати кришку та зберігати іграшки всередині валізи. Крім того, великі міцні колеса допомагають дитині вільно перевозити валізу.
З іграшкою "Чемодан ТехноК" дівчатка та хлопчики спланують свої захопливі подорожі та використовують її в інших цікавих іграх.
Розмір упаковки: 34,5 х 25 х 16 см
Рекомендований вік від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 27 см |
| Глибина | 13 см |
| Колір | Блакитний |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип | Рюкзак |
| Ширина | 22 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
- Ціна: 229 ₴








