
Навчальний плакат "Букварик" українська мова, Limo Toy (7031UA-CP)
309 ₴
- В наявності
- Код: 7031UA-CP
Сенсорний звуковий плакат «Букварик» спрямований на різнобічний розвиток дитини. Плакат зручний в управлінні, так що дитина може самостійно навчатися та отримувати нові знання.
45 віршів
3 ігри
43 загадки
3 скоромовки
весела пісенька
Переваги:
1. Інтерактивний «Букварик» допоможе малюкові вивчити літери українського алфавіту, поєднувати їх у слова.
2. Крім цього з таким буквариком можна співати пісеньку і заучувати кумедні скоромовки, розвиваючи при цьому слухове сприйняття і мовний апарат.
3. Гучність звуку регулюється до рівня.
4. Спеціальне кріплення на задній стороні абетки дозволяє розмістити гру на столі або повісити на стіну в дитячій кімнаті.
5. Інтерактивний плакат оснащений сенсорними кнопками, функцією автоматичного відключення для економії енергії, а також вологостійкою поверхнею, яка продовжуватиме термін його служби.
Розміри коробки: 45 х 21 х 4 см. Розмір плакату 41-55 см
Вік: від 3 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Мови | Український |
| Особливості | Звукові ефекти, Мелодії |
| Тип | Звуковий плакат |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 21 мм |
| Довжина упаковки | 45.5 мм |
| Ширина упакування | 4 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Регулятор гучності | Так |
- Ціна: 309 ₴


