
М'яка іграшка Club Mocchi- Mocchi- Жук Баззі з Супер Маріо 38 х 36 см (T12441)
2 109 ₴
- В наявності
- Код: T12441
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плюшева іграшка Mocchi Mocchi Жук Баззі з Супер Маріо 38 х 36 см створена в Японії та дуже приємна на дотик. На відміну від інших м'яких іграшок, усі вироби Mocchi Mocchi мають унікальну м'яку текстуру.
Колекційні м'які іграшки із зображенням улюблених персонажів із Супер Маріо стануть ідеальним подарунком для шанувальників цієї гри будь-якого віку. Виготовлені з найм'якіших матеріалів іграшки Супер Маріо від Mocchi Mocchi будуть найкращими друзями для обіймів.
Лінійка іграшок Супер Маріо офіційно ліцензована Nintendo, розроблена в Японії, виготовлена з використанням високоякісних тканин і з увагою до деталей.
Колекційні м'які іграшки із зображенням улюблених персонажів із Супер Маріо стануть ідеальним подарунком для шанувальників цієї гри будь-якого віку. Виготовлені з найм'якіших матеріалів іграшки Супер Маріо від Mocchi Mocchi будуть найкращими друзями для обіймів.
Лінійка іграшок Супер Маріо офіційно ліцензована Nintendo, розроблена в Японії, виготовлена з використанням високоякісних тканин і з увагою до деталей.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 32 см |
| Вікова група | Від 8 років |
| Довжина | 15 см |
| Виробник | Club Mocchi- Mocchi- |
| Стан | Новий |
| Ширина | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | T12441 |
| Вага | 0.68 кг |
| Вага (кг) | 0,32 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Да |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 18+ |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Код УКТВЭД | 9503004100 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 4 |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Матеріал | Тек |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | М'які іграшки |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Країна реєстрації ТМ | Японія |
| Тематика | Сенсорика |
| Тип | Товар |
| Упаковка | бирка |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 53941124410 |
- Ціна: 2 109 ₴



