
М'яка іграшка Club Mocchi- Mocchi- Том Нук з Перехрестка тварин 36 х 33 см (T12733)
2 109 ₴
- В наявності
- Код: T12733
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плюшева іграшка Mocchi Mocchi Том Нук із Перехрестка тварин 36 х 33 см створена в Японії та дуже приємна на дотик. На відміну від інших м'яких іграшок, усі вироби Mocchi Mocchi мають унікальну м'яку текстуру.
У серії Animal Crossing представлені улюблені фанатами персонажі та предмети з ігор Nintendo. Іграшки ліцензовані. Вони стануть найкращими друзями для обіймів!
У серії Animal Crossing представлені улюблені фанатами персонажі та предмети з ігор Nintendo. Іграшки ліцензовані. Вони стануть найкращими друзями для обіймів!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 32 см |
| Вікова група | Від 8 років |
| Довжина | 17 см |
| Колір | Коричневий |
| Виробник | Club Mocchi- Mocchi- |
| Стан | Новий |
| Ширина | 38 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | T12733 |
| Вага | 0.75 кг |
| Вага (кг) | 0,75 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Да |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 18+ |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Код УКТВЭД | 9503004100 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 4 |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Матеріал | Тек |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | М'які іграшки |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Країна реєстрації ТМ | Японія |
| Тематика | Сенсорика |
| Тип | Товар |
| Упаковка | бирка |
| Штрихкод | 053941127336 |
- Ціна: 2 109 ₴



