Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насолоджуйтеся прогулянками з музичною каталкою Hape Пташка. Вона весело помахує крильцями під музику, поки малюки вчаться ходити та тримати рівновагу.
Дитина буде щасливо усміхатися, спостерігаючи за яскравою пташкою. Колеса з гумовими обідками майже не шумять і не залишають слідів на дерев'яній підлозі. Паличка знімається для зручності зберігання.
Дитяча каталка спонукає дітей до активності, розвиває координацію рухів і відчуття рівновагу. Іграшка ідеально підходить для малюків від 12 місяців, які вчаться ходити впевнено. Ця барвиста дерев'яна іграшка-каталка подарує масу задоволення й потренує велику моторику малюків.
Музична каталка Hape Пташка має міцну дерев'яну конструкцію й покрита безпечними для дітей фарбами. Цю іграшку дитина любить надовго.
Дитина буде щасливо усміхатися, спостерігаючи за яскравою пташкою. Колеса з гумовими обідками майже не шумять і не залишають слідів на дерев'яній підлозі. Паличка знімається для зручності зберігання.
Дитяча каталка спонукає дітей до активності, розвиває координацію рухів і відчуття рівновагу. Іграшка ідеально підходить для малюків від 12 місяців, які вчаться ходити впевнено. Ця барвиста дерев'яна іграшка-каталка подарує масу задоволення й потренує велику моторику малюків.
Музична каталка Hape Пташка має міцну дерев'яну конструкцію й покрита безпечними для дітей фарбами. Цю іграшку дитина любить надовго.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.78 кг |
| Висота | 18 см |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Довжина | 24 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 18 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E0353 |
| Вага (кг) | 0,68 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 1+ |
| Вік дітей до, років | 2 |
| Уява | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503001000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 8 |
| Координація рухів | 1 |
| Матеріал | Дерево |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Каталки |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Простірне мислення | 1 |
| Слух | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 6943478016910 |
- Ціна: 1 502 ₴








