Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна каталка Hape Птенець стане дітям гарним другом для прогулянок.
Поки малюк тягне яскравого кошеняти за мотузку — він погойдується й хлопавить крилами.
Іграшка стійка — з двома великими прогумованими колесами — можна використовувати на будь-якій підлозі. У іграшкового кошеняти м'який силіконовий хвостик.
Каталка спонукає дітей до активності, розвиває координацію рухів і відчуття рівновагу. Іграшка ідеально підходить для малюків від 12 місяців, які вчаться ходити впевнено. Ця барвиста дерев'яна іграшка-каталка подарує масу задоволення й потренує велику моторику малюків.
Дерев'яна каталка Hape Птенець має міцну дерев'яну конструкцію й покрита безпечними для дітей фарбами. Розміри: 12 х 13 см. Цю іграшку дитина полюбить надовго.
Поки малюк тягне яскравого кошеняти за мотузку — він погойдується й хлопавить крилами.
Іграшка стійка — з двома великими прогумованими колесами — можна використовувати на будь-якій підлозі. У іграшкового кошеняти м'який силіконовий хвостик.
Каталка спонукає дітей до активності, розвиває координацію рухів і відчуття рівновагу. Іграшка ідеально підходить для малюків від 12 місяців, які вчаться ходити впевнено. Ця барвиста дерев'яна іграшка-каталка подарує масу задоволення й потренує велику моторику малюків.
Дерев'яна каталка Hape Птенець має міцну дерев'яну конструкцію й покрита безпечними для дітей фарбами. Розміри: 12 х 13 см. Цю іграшку дитина полюбить надовго.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.45 кг |
| Висота | 14 см |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Довжина | 16 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 14 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E0360 |
| Вага (кг) | 0,44 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Да |
| Вік | 1+ |
| Вік дітей до, років | 2 |
| Уява | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503001000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 12 |
| Координація рухів | 1 |
| Матеріал | Дерево |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Каталки |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Простірне мислення | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Відкрита коробка |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 6943478025080 |
- Ціна: 1 314 ₴





