
Біговел Hape Нове дослідження двоколісний жовтогарячий (E1081)
6 347 ₴
- В наявності
- Код: E1081
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дітям сподобається вчитися їздити самостійно з біговелом Нове дослідження від Hape. Цей ний транспорт без педалей розвиває м'язи, координацію, вміння тримати баланс і рівновагу. Дитина вчиться розганятися й керувати біговелом за допомогою керма.
Біговел Hape безпечний проміжний етап перед тим, як малюк навчиться кататися на дорослому педальному велосипеді.
Особливості:
• легка та міцна рама з магнієвого сплаву, головна особливість якого — згладжувати вібрації;
• обмеження повороту на 110°, яке не дає керма та передньому колесу зробити повний оберт, захищаючи маленького перегонника від килимка через кермо та падінь унаслідок різкого повороту;
• комфортне сидіння й кермо, які можна регулювати;
• зручна прогумована ручка;
• поліуретанові колеса;
• максимальна вага дитини: 25 кг;
• рекомендований дітям від 3 років;
• відповідає міжнародним стандартам якості.
Біговел Hape безпечний проміжний етап перед тим, як малюк навчиться кататися на дорослому педальному велосипеді.
Особливості:
• легка та міцна рама з магнієвого сплаву, головна особливість якого — згладжувати вібрації;
• обмеження повороту на 110°, яке не дає керма та передньому колесу зробити повний оберт, захищаючи маленького перегонника від килимка через кермо та падінь унаслідок різкого повороту;
• комфортне сидіння й кермо, які можна регулювати;
• зручна прогумована ручка;
• поліуретанові колеса;
• максимальна вага дитини: 25 кг;
• рекомендований дітям від 3 років;
• відповідає міжнародним стандартам якості.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.5 кг |
| Висота | 37.5 см |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 16.5 см |
| Колір | Помаранчевий |
| Стан | Новий |
| Ширина | 75.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E1081 |
| Вага (кг) | 3,5 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Діаметр задніх коліс | 30,4 см (12") |
| Діаметр передніх коліс | 30,4 см (12") |
| Код УКТВЭД | 9503001000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 1 |
| Координація рухів | 1 |
| Максимальна вага дитини, кг | 25 |
| Матеріал | метал, інші, пластик |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Біговел |
| Підходить для гри на вулиці | Да |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Регулювання положення керма за висотою | від 52 до 56 см |
| Регулювання сидіння за висотою | від 37,5 до 39,5 см |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Активні ігри |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Штрихкод | 6943478034174 |
- Ціна: 6 347 ₴










