Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яний пазл Hape Цифри створений для дітей від 3 років. Головоломка з масивними числами від 1 до 20 і трьома знаками розвиває математичні навички та знайомить із поняттям числа.
Один два три! Рахувати дуже весело! Навчилися рахувати до 20? Використовуйте символи + і = для освоєння складання і віднімання. Гра з пазлом тренує логічне мислення, дрібну моторику.
Головоломка з цифрами виготовлена з деревини. Безпечне для дітей забарвлення та міцна дерев'яна конструкція роблять цю іграшку улюбленою надовго.
Складайте та вирахуйте дерев'яні числа та складайте прості формули з ними. Класичний дерев'яний пазл Hape Цифри чудово підходить для арифметиків-початківців від 3 років.
Один два три! Рахувати дуже весело! Навчилися рахувати до 20? Використовуйте символи + і = для освоєння складання і віднімання. Гра з пазлом тренує логічне мислення, дрібну моторику.
Головоломка з цифрами виготовлена з деревини. Безпечне для дітей забарвлення та міцна дерев'яна конструкція роблять цю іграшку улюбленою надовго.
Складайте та вирахуйте дерев'яні числа та складайте прості формули з ними. Класичний дерев'яний пазл Hape Цифри чудово підходить для арифметиків-початківців від 3 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 3 см |
| Ширина | 30 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E1550 |
| Вага | 0.56 кг |
| Вага (кг) | 0,49 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 12 |
| Кількість предметів в наборі | 24 |
| Логічне мислення | 1 |
| Математичні навички | 1 |
| Оброблені упаковки | картон, пластик |
| Маленька моторика | 1 |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Пам' ять | 1 |
| Підкатегорія | Пазлы |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Математика |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 6943478018709 |
- Ціна: 872 ₴




