
Тактильна рамка-вкладиш Hape Лісові звірята (E1621)
838 ₴
- В наявності
- Код: E1621
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тактильна рамка-вкладиш Hape Лісові звірята підходить для дітей віком від 2 років.
Це чудова розвивальна іграшка, яка не тільки знайомить мешканців лісу, а й дає можливість їх «погладити».
Щоб дізнатися, який приблизно на дотик їжачок, сова, лисиця, ведмідь і лось, запропонуйте дитині витягнути елементи пазла та помацати матеріали, які містяться всередині виїмок. Гра з пазлом розвиває тактильні відчуття крихітки, а також знайомить із тваринами.
• Пазл зручно тримати маленькими ручками.
• Деталі виготовлені у формі веселих звірят.
• Основа містить різні на дотик матеріали.
• Усі елементи безпечні для здоров'я.
• Матеріал: деревина, тек
• Розміри: 21 х 29 х 3 см
• Рекомендовано для дітей від 2 років.
Це чудова розвивальна іграшка, яка не тільки знайомить мешканців лісу, а й дає можливість їх «погладити».
Щоб дізнатися, який приблизно на дотик їжачок, сова, лисиця, ведмідь і лось, запропонуйте дитині витягнути елементи пазла та помацати матеріали, які містяться всередині виїмок. Гра з пазлом розвиває тактильні відчуття крихітки, а також знайомить із тваринами.
• Пазл зручно тримати маленькими ручками.
• Деталі виготовлені у формі веселих звірят.
• Основа містить різні на дотик матеріали.
• Усі елементи безпечні для здоров'я.
• Матеріал: деревина, тек
• Розміри: 21 х 29 х 3 см
• Рекомендовано для дітей від 2 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 29 мм |
| Довжина | 3 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E1621 |
| Вага | 0.49 кг |
| Вага (кг) | 0,44 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 2 |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 12 |
| Кількість предметів в наборі | 6 |
| Логічне мислення | 1 |
| Оброблені упаковки | картон, пластик |
| Маленька моторика | 1 |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Відчуття | 1 |
| Підкатегорія | Рамки-кладиші |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання фігур | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Пазли та головоломки |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 6943478018716 |
- Ціна: 838 ₴





