
Дерев'яний пазл-сортер Hape Годинник (E1622)
807 ₴
- В наявності
- Код: E1622
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яний пазл-сортер Hape Годинники (E1622) — барвиста головоломка для дітей від 3 років.
Іграшка являє собою сортер у формі циферблата з стрілками, що крутяться. Замість традиційних цифр розміщені кумедні комахи. Головне завдання малюка — помістити кольорові фігури в правильні місця, так щоб вийшли жучки. Для комфортної гри ззаду є підставка.
Пазл у цікавій ігровій формі познайомить дитину з цифрами, фігурами та кольорами. Також він дізнається, як працює годинник і як влаштований час. У цьому допоможуть написи англійською мовою.
Граючи з дерев'яним пазлом-сортером, малюк розвиває логічне мислення, уважність, зорово-моторну координацію й пам'ять.
Пазл-сортер Hape виготовлений з екологічно чистих і абсолютно безпечних для дітей матеріалів. Іграшка відповідає міжнародним стандартам якості EN 71 і ASTM F963.
Для гри батарейки не потрібні.
Іграшка являє собою сортер у формі циферблата з стрілками, що крутяться. Замість традиційних цифр розміщені кумедні комахи. Головне завдання малюка — помістити кольорові фігури в правильні місця, так щоб вийшли жучки. Для комфортної гри ззаду є підставка.
Пазл у цікавій ігровій формі познайомить дитину з цифрами, фігурами та кольорами. Також він дізнається, як працює годинник і як влаштований час. У цьому допоможуть написи англійською мовою.
Граючи з дерев'яним пазлом-сортером, малюк розвиває логічне мислення, уважність, зорово-моторну координацію й пам'ять.
Пазл-сортер Hape виготовлений з екологічно чистих і абсолютно безпечних для дітей матеріалів. Іграшка відповідає міжнародним стандартам якості EN 71 і ASTM F963.
Для гри батарейки не потрібні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 5 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E1622 |
| Вага | 0.65 кг |
| Вага (кг) | 0,55 |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 2 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503006100 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 12 |
| Кількість предметів в наборі | 13 |
| Логічне мислення | 1 |
| Математичні навички | 1 |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Пам' ять | 1 |
| Підкатегорія | Сортери |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання фігур | 1 |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Відкрита коробка |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 6943478018747 |
- Ціна: 807 ₴




