Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пазл Hape Міський пейзаж велика головоломка із зображенням міського пейзажу, що складається з 49 частин. Щоб "оживити" зображення, переміщуйте оптичний засіб перегляду поверхнею та спостерігайте, як змінюється та рухається картинка. Розмір картини: 83 х 40 см.
Пазл Hape Міський пейзаж, з анімацією (E1629) відповідає міжнародним стандартам якості EN 71 і ASTM F963.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 42 см |
| Довжина | 5 см |
| Ширина | 24 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E1629 |
| Вага | 0.88 кг |
| Вага (кг) | 0,62 |
| Уважність | 1 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уява | 1 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503006900 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 12 |
| Кількість предметів в наборі | 50 |
| Логічне мислення | 1 |
| Маленька моторика | 1 |
| Пам' ять | 1 |
| Підкатегорія | Пазлы |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Пазли та головоломки |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 6943478026995 |
- Ціна: 852 ₴











