Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Головоломка Hape Pallina з кульками виготовлена з бамбука та викликає цікавість своєю незвичайною формою й безліччю ігрових елементів. Гра з головоломкою передбачає кілька варіантів. Малюки можуть закидати кульки в кошик, ну, а старші діти — постаратися витягнути палички, щоб кульки не впали. Виграє той, хто витягне всі свої палички.
У комплекті: кошик, килимок, кубик, 16 паличок і 20 кульок.
Рекомендується для дітей від 3 до 8 років.
Головоломка Hape Pallina з кульками, бамбук (E5522) відповідає міжнародним стандартам якості EN 71 і ASTM F963.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 24 мм |
| Довжина | 32 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E5522 |
| Вага | 1.3 кг |
| Вага (кг) | 0,7 |
| Уважність | 1 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Уява | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503006900 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 4 |
| Логічне мислення | 1 |
| Матеріал | дерево, тек |
| Підкатегорія | Ігрові набори |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Пазли та головоломки |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 6943478010451 |
- Ціна: 1 818 ₴








