
Головоломка з бамбука Hape Totter Tower Вежа (E5524)
1 864 ₴
- В наявності
- Код: E5524
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гра Hape Totter Качена вежа виготовлена з бамбука та роздана для дітей від 3 років.
Ці дерев'яні блоки з унікальним кутом нахилу допомагають креативно підходити до вирішення питання. Немає правильного чи неправильного способу будівництва вежі. Ця гра розвиває логічне мислення й концентрацію уваги.
У комплекті 24 будівельні блоки. Ігровий набір виготовлений з екологічно чистого бамбука.
Гра Hape Totter Качувана вежа (E5524) відповідає міжнародним стандартам якості EN 71 і ASTM F963.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 33 см |
| Довжина | 26 см |
| Ширина | 8 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E5524 |
| Вага | 0.7 кг |
| Вага (кг) | 0,4 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 6 |
| Кількість предметів в наборі | 24 |
| Матеріал | дерево, тек |
| Методи навчання | STEM |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія | Ігрові набори |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Простірне мислення | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Інженерія |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 6943478010475 |
- Ціна: 1 864 ₴








